| Διάσταση | 880X640X1900mm | Υλικό | 304 SUS |
| Λιμάνι | FOB Tianjin | Κατανάλωση Ενέργειας | 7kw |
| Κλίμακα | Παραγωγή Μεσαίας Κλίμακας | Χωρητικότητα | 18000τμχ/ώρα |
Η εταιρεία μας είναι η πρώτη στην Κίνα που εξάγει εξοπλισμό paintball στη Βόρεια Αμερική, η οποία είναι ικανή να παράγει paintball τουρνουά, παραμένοντας ο μεγαλύτερος κατασκευαστής μηχανών paintball στην Κίνα. Σε σύγκριση με τη μηχανή softgel, η κατασκευή paintball απαιτεί καλύτερη ακρίβεια μηχανής, ενώ το σύστημα μετάδοσης κίνησης έχει επίσης βελτιωθεί με ακρίβεια. Τα βοηθητικά εξαρτήματα έχουν επίσης τροποποιηθεί αντίστοιχα. Ο τροφοδότης και το κουτί διανομής υιοθετούν διακόπτη στάθμης, καθιστώντας τον έλεγχο στάθμης πιο ακριβή. Επιπλέον, η σφήνα έγχυσης, το κουτί διανομής και ο τροφοδότης υιοθετούν τον σχεδιασμό ακριβούς ελέγχου θερμοκρασίας PID. Το σύστημα μικρολίπανσης μειώνει σημαντικά την κατανάλωση παραφινέλαιου.
Η μηχανή ενθυλάκωσης paintball S406PB λαμβάνει υπόψη τις ανάγκες και τα μεγαλύτερα οφέλη των πελατών ως σημείο εκκίνησης, συνδυάζοντας τα πλεονεκτήματα του ξένου εξοπλισμού και τις απαιτήσεις των πελατών. Ο κύλινδρος μήτρας της μηχανής ενθυλάκωσης paintball S406 έχει μήκος 152 mm. Ο ρυθμός περιστροφής του κυλίνδρου μήτρας μπορεί να ρυθμιστεί μεταξύ 0 και 5 σ.α.λ., έτσι ώστε οι χρήστες να μπορούν να επιλέξουν την καταλληλότερη ταχύτητα ανάλογα με τα διαφορετικά υλικά και τις παραμέτρους επεξεργασίας.
Η μηχανή ενθυλάκωσης paintball S406 βελτιώνει τον τρόπο στήριξης του άξονα του κυλίνδρου μήτρας, καθιστώντας έτσι τον άξονα πιο ακριβή και πολύ πιο εύκολο στην επισκευή. Επιπλέον, η μηχανή βελτιώνει περαιτέρω την ακρίβεια κατεργασίας. Περισσότερα ελικοειδή γρανάζια χρησιμοποιούνται στη διαδικασία κίνησης των γραναζιών, τα οποία βελτιώνουν τον βαθμό σύμπτωσης των γραναζιών και τη σταθερότητα μετάδοσης. Η διαχωρισμένη δομή του ανεμιστήρα ψύξης μειώνει τη θερμική επίδραση στο χάπι πίεσης. Επιπλέον, ο κύλινδρος ζελατίνης προστίθεται με τροχό που μπορεί να μετακινηθεί πιο βολικά και εύκολα. Η μηχανή παρέχεται με προαιρετικό τροφοδότη ανάδευσης ή μόνωσης, χρησιμοποιώντας αυτόματη μέθοδο τροφοδοσίας εδάφους. Ο κύλινδρος λαδιού της μηχανής paintball είναι κατασκευασμένος από ανοξείδωτο χάλυβα, επομένως είναι πιο σύμφωνος με τις απαιτήσεις GMP.
| Μοντέλο | S406PB |
| Διάμετρος κυλίνδρου μήτρας | Φ103mm |
| Μήκος κυλίνδρου μήτρας | 152mm |
| Ταχύτητα κυλίνδρου μήτρας | 0~5rpm |
| Αριθμός εμβόλων | 10 |
| διάσταση | 880X640X1900mm |
| βάρος | 900kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | 7 kw |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+HMI Διακόπτης/κουμπιά |
| Ρυθμός εξόδου | 18000τμχ/ώρα |
Εξοπλισμός Κατασκευής Paintball, Γραμμή Παραγωγής Paintball, Διάφοροι Κύλινδροι Μήτρας για Μαλακές Κάψουλες και Paintball και Όλα τα είδη ανταλλακτικών για μηχανές κατασκευής softgel και μηχανές κατασκευής paintball. Επαγγελματίες Τεχνικοί και χρόνια λειτουργίας, καλώς ορίστε να ρωτήσετε!