| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 100,000 capsule/h 8#OV |
| Die Roll | 150*250 |
| Application | oil&Cream |
| Capsule shape | As Requirement |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγχος | PLC |
| Υγειονομική περίθαλψη | μαλακή κάψουλα ζελατίνης |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υγρό, Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| παραγωγική ικανότητα | 15 kg/ώρα |