| Βάρος μηχανής | Περίπου 800 κιλά |
|---|---|
| Λειτουργία | Τύλιγμα, πλήρωση, μαρκάρισμα |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
| Αποστάγματος | 6 ημέρες εργασίας |
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, υγρή, ιατρική |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 8ball/s |
| Υλικό | SS316 |
| Δυναμικό | 380V50Hz |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 2-80000 ΚΑΨΟΥΛΑ /ΩΡΑ |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Κύρια αγορά | ΗΠΑ, ευρωπαϊκό |
| Fcatory | Ναί |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |