| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 350 λίτρα |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Κινητός | Ναί |
| Κενό | Οχι |
| Μοσχώδης | SS304/316 |
|---|---|
| Κενό | Διαθέσιμο |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 50-100 |
| Κουπί | Διαθέσιμο |
| Επιφάνεια | Καθρέπτης |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ονομα | Μηχανή ενθυλάκωσης Softgel |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | SUS304/316 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Εφαρμογή | για μηχανή ενθυλάκωσης μαλακής ζελατίνης |
| Ικανότητα | 50-10000L |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Καθρέπτης | Αξιόλογος |
| Ακρη | καμπύλη ή πλάκα |
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |
| Ημερομηνία Αγοράς | 2010 |