| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30SETS ΤΟ ΧΡΌΝΟ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Χρησιμοποίηση | Μηχανή πλήρωσης καψών |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένη συσκευασία |
| Μέγεθος | 2100*980*1200 |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τροφή |
| Δυναμικό | 220V 50HZ |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 6 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 2-80000 ΚΑΨΟΥΛΑ /ΩΡΑ |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Κύρια αγορά | ΗΠΑ, ευρωπαϊκό |
| Fcatory | Ναί |