| Εφαρμογή | Κάψουλα, υγρή, ιατρική |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 8ball/s |
| Υλικό | SS316 |
| Δυναμικό | 380V50Hz |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Εφαρμογή | ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή πλήρωσης |
| Κατάσταση | νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγούμενος Τύπος | ηλεκτρικός |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 800 κιλά |
|---|---|
| Λειτουργία | Τύλιγμα, πλήρωση, μαρκάρισμα |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
| Αποστάγματος | 6 ημέρες εργασίας |
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εφαρμογή | Μηχανή πλήρωσης φαρμάκων |
|---|---|
| Υλικό | ΣΤ304/ΣΤ316 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρήση | μηχανή συσκευασίας για τροφή |
| Τύπος | Αυτόματο |
| Είδος | Φαρμακευτική μηχανή πλήρωσης |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Πρότυπο | GMP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ιντσών |
| Ικανότητα | 44000 κάψουλα /Η |
| Σχέδιο | Κλασικό σχέδιο |
| Ελεγχος | PLC+οθόνη αφής |
| Υλικό | Μη ζωικό πήκτωμα |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό μηχανής | SS316 |
| Ικανότητα | Ε&Α-80000per ώρα |
| χρήση | κάψα όπως το πετρέλαιο canabis |
| Μάρκα | Κουνιού |
|---|---|
| Μέγεθος | 6-8Roller |
| Λέξη-κλειδί | Ταξινομώντας μηχανή καψών |
| Εφαρμόζω | Το είδος και επιθεωρεί τις κάψες για τις ατέλειες ή τις ασυνέπειες |
| Ακρίβεια | 0,02mm |