| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | Τεχνών |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ελεγχος | PLC |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 580*600 |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ονομα | Μηχανή ενθυλάκωσης Softgel |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμός στεγνώματος κενού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Οδηγός | Ειδικός σχεδιασμός |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Εφαρμογή | Γυάλισμα και στέγνωμα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Ως απαίτηση |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Μέγεθος | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καψούλα Softgel |
| Ηλεκτρισμός | 220/380/415V |
| Ικανότητα | 60-1500L |
| Κηλίδα | Κενό |