| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Βάρος | 900 κιλά |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | ISO9001 CE |
| Εφαρμογή | Φτιάξτε κάψουλα μαλακής γέλης |
| Λειτουργία | συμπιέστε και πλάθετε την κάψουλα |
| Μέγεθος | 1200*980*850 |
| Εφαρμογή | Μηχανή κατασκευής καψουλών Softgel |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, θέση σε λει |
| Εξουσία | 11 kw |
| Λειτουργία | ενθυλάκωση κάψουλας μαλακής γέλης |
| Χρήση | Φαρμακείο |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | Κάψουλα και paintball |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή παραγωγής μαλακών κάψουλας |
| Δυναμικό | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος κύβων κυλίνδρων | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Ελεγχος | PLC |
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν | πλαστικά καλούπια φυσήματος ακριβείας |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | Ζεστός τρέχων\ Ψυχρός τρέχων |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Στίλβωμα |
| Μάρκα | Κουνιού |
|---|---|
| Μέγεθος | 6-8Roller |
| Λέξη-κλειδί | Ταξινομώντας μηχανή καψών |
| Εφαρμόζω | Το είδος και επιθεωρεί τις κάψες για τις ατέλειες ή τις ασυνέπειες |
| Ακρίβεια | 0,02mm |