| Material | SS316/304 |
|---|---|
| capacity | 60kg/h |
| warantee | 1 year |
| Useage | pharmaceutical and other feild |
| speed | 960rpm |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.64.7.10.12 ίντσες |
| Σερβοκινητήρας | Αξιόλογος |
| Θέατρο της τεχνολογίας | Αξιόλογος |
| Βαρντί | 2 ετών |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μοσχώδης | SS316 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Ελαιο |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Τεχνική | Αξιόλογος |
| Ικανότητα | 8 μπάλα ανά λεπτό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3-8mms |
| Ικανότητα | 8balls ανά δευτερόλεπτο |
| Όνομα | Μπάλες 3 χιλιοστών ανά δευτερόλεπτο 2-8mm Μηχανή μαλακής ζελατίνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Εφαρμογή | Μηχανή κατασκευής Softgel |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| Machine Material | SS316 |
| use | capsule like canabis oil |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| Payment | any kind |