| Μάρκα | Κουνιού |
|---|---|
| Μέγεθος | 6-8Roller |
| Λέξη-κλειδί | Ταξινομώντας μηχανή καψών |
| Εφαρμόζω | Το είδος και επιθεωρεί τις κάψες για τις ατέλειες ή τις ασυνέπειες |
| Ακρίβεια | 0,02mm |
| Ονομασία | Ταξινομώντας μηχανή καψών/εξοπλισμός |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Μέγεθος | 6-8Roller |
| Τύπος | Αυτόματο |
| Υλικό | SS304/316 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Χρησιμοποίηση | Μηχανή πλήρωσης καψών |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένη συσκευασία |
| Μέγεθος | 2100*980*1200 |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Βάρος | 1300 κιλά |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψουλα |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Warranty | 1 Year |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 2-80000 ΚΑΨΟΥΛΑ /ΩΡΑ |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Κύρια αγορά | ΗΠΑ, ευρωπαϊκό |
| Fcatory | Ναί |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | ISO9001 CE |
| Εφαρμογή | Φτιάξτε κάψουλα μαλακής γέλης |
| Λειτουργία | συμπιέστε και πλάθετε την κάψουλα |
| Μέγεθος | 1200*980*850 |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υγρό, Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| παραγωγική ικανότητα | 15 kg/ώρα |