| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Ελεγχος | Πλήρης αυτόματος |
| Εξουσία | 16.5Kw |
| Υλικό | SUS304 |
| Μοσχώδης | SS304 |
|---|---|
| χωρητικότητα | Μικρό, μεσαίο, μεγάλο |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Ηλεκτρισμός | 220/380/415/600V |
| πιστοποιητικό | CE |
| Εφαρμογή | Παρασκευή paintball |
|---|---|
| Αρμονία | 32000 Parballs/h |
| Ρολό ζαριού | 250X150 |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC/οθόνη αφής |
| πιστοποιητικό | CE |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 780*495*55mm |
| Στοιβαζόμενο | Ναί |
| Τρύπα | 4mm |
| Χρώμα | γραφικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Γαλακτωματοποίηση λεπτότητα | 2-50 μm |
|---|---|
| Παραγωγικότητα | 0,05-0,7 T/H |
| Δυναμικό | 380 V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 350 λίτρα |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Κινητός | Ναί |
| Κενό | Οχι |