| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, υγρή, ιατρική |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 8ball/s |
| Υλικό | SS316 |
| Δυναμικό | 380V50Hz |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | Με βάση την απαίτηση του πελάτη |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψα, μπουκάλια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή καψουλών Softgel |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| Δυνατότητα | 100,000Capsules ανά ώρα |
| Ρολ | 10 ίντσες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πρότυπο | GMP |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |