| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 14400ball/h |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Η συνταγή | Ανώνυρος |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Εφαρμογή | Παραγωγή καψουλών Softgel |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| Δυνατότητα | 100,000Capsules ανά ώρα |
| Ρολ | 10 ίντσες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγχος | PLC |
| Υγειονομική περίθαλψη | μαλακή κάψουλα ζελατίνης |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συμπίεση |
| πιστοποιητικό | CE |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ικανότητα | 100.000 κάψουλες |