| Material | SS316L |
|---|---|
| Control | Automatic |
| Siuation | new |
| Service | Technion Avaliable |
| Cpacity | R&D |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Υλικό | Σ ' |
|---|---|
| Μέγεθος | 580*600mm |
| Σχήμα | Καθαρά |
| Γρύλα | Ελέγχος PLC/Touch |
| Μέθοδοι ξήρανσης | αεροπορικώς |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | έλεγχος επιπέδου αισθητήρα |
| παχιά κλίμακα | Αξιόλογος |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |