| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.64.7.10.12 ίντσες |
| Σερβοκινητήρας | Αξιόλογος |
| Θέατρο της τεχνολογίας | Αξιόλογος |
| Βαρντί | 2 ετών |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό ή όπως απαιτείται |
| Μέγεθος | 762*495*55 χλστ |
| Εφαρμογή | κάψουλες, καραμέλες, paintball, κλπ. |
| Κηλίδα | Στάκ, υψηλής θερμοκρασίας ρουλεμάν |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Food grade plastic |
|---|---|
| color | white or as requirement |
| size | 762*495*55mm |
| application | capsule,candy, paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high temp bearing |
| Εφαρμογή | Μαλακό ενθυλάκιο ζελατίνης |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | Πάνω από 5 χρόνια |
| Ικανότητα | 44000-50000 κάψουλες/h (8# οβάλ |
| Όνομα | εκτυπωτής κάψουλας |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |