| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 780*495*55mm |
| Στοιβαζόμενο | Ναί |
| Τρύπα | 4mm |
| Χρώμα | γραφικός |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 10 inch |
| Capacity | 100,000 /h |
| electric | famous |
| Brand | Kunyou |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρης αυτόματος πιστοποίησης μηχανών Iso9001 ζελατίνης ενθυλάκωσης μαλακός |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Πλήρως αυτόματο |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |