| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 30.000 ανά ώρα |
| Εκτύπωση μέσω διαδικτύου | Αξιόλογος |
| Τύπος | Αξιόλογος |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1250*900*1500 |
| Κηλίδα | ξήρανση της πολίστας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |
| Χαρακτηριστικό | 100% υλικά διατροφικής ποιότητας |
| Capacity | RD |
|---|---|
| Mateial | SS304 |
| formula | free |
| Warantee | 1 year |
| Service | TEchnion avaliable |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1250*900*1500 |
| Κηλίδα | ξήρανση της πολίστας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |
| Χαρακτηριστικό | 100% υλικά διατροφικής ποιότητας |
| Ικανότητα | Rd |
|---|---|
| Μοσχώδης | SS304 |
| Τύπος | Δωρεάν |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| shaft | Hollow |
| capacity | 15-20kg/basket |
| net | 2-8mm |
| Υλικό | ΣΥ304 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10000 σφαίρες ανά ώρα |
| Έλεγχος | Εικονική οθόνη PLC + Touch |
| Ηλεκτρική | Σίμενς, Σνάιντερ. |
| Μεταφορέας | ΠΕ&ΣΣ |