| Εφαρμογή | ενθυλάκωση κάψουλων softgel |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης, μηχανή ενθυλάκωσης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | Πάνω από 5 χρόνια |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | softgel μηχανή καψών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πήκτωμα Pharma | καλλυντικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 730 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Μαργαρίτης | SS304/316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50 κιλά κάθε καλάθι |
| Εγγύηση | Δωρεάν 1 έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |