| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel ενθυλάκωση |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | Ρολό μήτρας 4 ιντσών ή ρολό μήτρας 8 ιντσών |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | softgel μηχανή καψών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πήκτωμα Pharma | καλλυντικό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
|---|---|
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο Teachnion |
| Υλικό | SS |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Διόδια | 4.6.10inches |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγχος | PLC |
| Υγειονομική περίθαλψη | μαλακή κάψουλα ζελατίνης |