| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Βάρος | 1300 κιλά |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψουλα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet material | PP |
| capacity | 35-50kg |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5001030mm |
| Ικανότητα | 15-50kg/Per καλάθι |
| Ροή | Αέρας |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | SUS304/316L |