| Ικανότητα | Rd |
|---|---|
| Μοσχώδης | SS304 |
| Τύπος | Δωρεάν |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Ικανότητα | Μεγάλο |
|---|---|
| Μοσχώδης | SS304 |
| Τύπος | Δωρεάν |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3-8mms |
| Ικανότητα | 8balls ανά δευτερόλεπτο |
| Όνομα | Μπάλες 3 χιλιοστών ανά δευτερόλεπτο 2-8mm Μηχανή μαλακής ζελατίνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | Ρολό μήτρας 4 ιντσών ή ρολό μήτρας 8 ιντσών |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Υλικό | SUS304/SUS316 |
| Ελεγχος | PLC |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υγρό, Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| παραγωγική ικανότητα | 15 kg/ώρα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Χρησιμοποίηση | Μηχανή πλήρωσης καψών |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένη συσκευασία |
| Μέγεθος | 2100*980*1200 |
| Εφαρμογή | Παραγωγή κάψουλας μαλακής γέλης |
|---|---|
| Υλικό | SS304/316 |
| χωρητικότητα | 100.000 κάψουλες την ώρα |
| Ρολό ζαριού | 10 ιντσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |