| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, Υγρό, Ενθυλάκωση |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | Ρολό μήτρας 4 ιντσών ή ρολό μήτρας 8 ιντσών |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Βάρος | 900 κιλά |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| Υλικό | Βαρελοποιός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | εκκίνηση της αντλίας |
| πάχος | Αξιόλογος |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Τρόπος διαμόρφωσης | Χύτευση με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Προϊόν | κατάλληλος για την κάψα |
| Βάση μούχλας | Προσαρμόστε |
| κοιλότητα | Πολλαπλές |