| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Υπηρεσία συντήρησης και επισκευής πεδίου |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ελεγχος | PLC |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Όνομα | Μηχανή κάψουλας μαλακής γέλης |
| Υλικό | SUS304/SUS316 |
| Ελεγχος | PLC |
| Υλικό | SUS304/316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | VGEL SoftGel Ενθυλάκωση |
| Δυναμικό | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ελεγχος | PLC |
| Μέγεθος κύβων κυλίνδρων | D150*250mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχάνημα πλήρωσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγός τύπου | Ηλεκτρικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |