| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγχος | PLC |
| Υγειονομική περίθαλψη | μαλακή κάψουλα ζελατίνης |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | softgel μηχανή καψών |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχάνημα πλήρωσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγός τύπου | Ηλεκτρικός |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |