| Υλικό | 304/316 |
|---|---|
| Κορυφή | Σφραγίδα / κλειδαριά νάτρου |
| Τρύπα παρατήρησης | Περιέχω |
| Κενό | Περιέχω |
| Η μέθοδος εκφόρτισης | Αεροδρομίου |
| Υλικό | 304/316 |
|---|---|
| Κορυφή | Σφραγίδα / κλειδαριά νάτρου |
| Τρύπα παρατήρησης | Περιέχω |
| Κενό | Περιέχω |
| Η μέθοδος εκφόρτισης | Αεροδρομίου |
| Υλικό | 304/316 |
|---|---|
| Κορυφή | Σφραγίδα / κλειδαριά νάτρου |
| Τρύπα παρατήρησης | Περιέχω |
| Κενό | Περιέχω |
| Η μέθοδος εκφόρτισης | Αεροδρομίου |
| Υλικό | SUS304 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Material | SUS304/316 |
|---|---|
| Color | Silver |
| Power | 0.7.5-11Kw |
| Size | 100-300Lmovable |
| Heating | electric |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |