| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5 σύνολο ανά mon |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS |
|---|---|
| Capacity | 30000/H |
| Brand | Kunyou |
| Printer | Avaliable |
| Size | Scale 10" |
| Υλικό | Μεταλλικό SS304 |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Κατάλληλο για | Παιχνίδια CS |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή παιχνιδιού Piintball |
| Χρήση | Πάρκα διασκέδασης |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| style | stable |
| Model | heatable |
| application | softgel capsule |
| function | disperse filling material |
| Δυναμικό | 110v/220v/230v |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομα | Φλιπεράκι παιχνίδι paintball |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή παιχνιδιού φλιπερμπολ |
| Χρήση | Παιχνίδι CS |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |