| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 30.000 ανά ώρα |
| Εκτύπωση μέσω διαδικτύου | Αξιόλογος |
| Τύπος | Αξιόλογος |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Υλικό | Σ.Σ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 30000/h |
| Ετικέτα | Kunyou |
| Εκτυπωτής | Αξιοποιήσιμο |
| μέγεθος | Κλίμακα 10" |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Εφαρμογή | paintball |
|---|---|
| Ικανότητα | 32000 |
| Ρολό ζαριού | 150*250mm |
| Ηλεκτρικός | Σίμες |
| Υλικό | SS304 |
| matrial | SS304 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE |
| Warantee | 1 year |
| Die Roll | Avaliable |
| Installation | Avaliable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Size | 7000/H |
|---|---|
| control | Auto |
| Brand | kunyou |
| Special Require | Avaliable |
| Color | With Priter |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |