| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | SUS304 |
| Ονομασία προϊόντος | softgel τοποθετώντας τη μηχανή σε κάψα |
| Δύναμη | 16.5Kw |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχάνημα πλήρωσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Οδηγός τύπου | Ηλεκτρικός |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball, μαλακή ζελατίνη paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Hopper | 3 layer with stir |
| Die Roll | Starch Die Roll |
| Pump | Starch Pump |
| Capacity | 5000-20000 capsule per hour |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 inch |
| Capacity | 44000 capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Type | Paintball Production Line |
|---|---|
| Application | paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |