| Υλικό | Σ.Σ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 30000/h |
| Ετικέτα | Kunyou |
| Εκτυπωτής | Αξιοποιήσιμο |
| μέγεθος | Κλίμακα 10" |
| Εφαρμογή | paintball |
|---|---|
| Ικανότητα | 32000 |
| Ρολό ζαριού | 150*250mm |
| Ηλεκτρικός | Σίμες |
| Υλικό | SS304 |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 580*600 |
| ηλεκτρικός | Ταϊμένια |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Οδηγός | ΜΑΠ |
| Μαργαρίτης | SS304 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Ρολό ζαριού | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Διαθέσιμο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Διαθέσιμο |
| Πρώτη ύλη | Διαθέσιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Capacity | 180000 paintball per hour |
|---|---|
| Service | 1 year free |
| Warranty | Technion Avaliable |
| Formula | avaliable |
| Electric | Seimens and Schneider |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |