| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υγρό, Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | 304/316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Παραγωγική ικανότητα | 15 kg/ώρα |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, Ιατρική |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Κατάσταση | νέος |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Τύπος | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Δυναμικό | τριφασικό 380v, AC220V 50HZ |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Βάρος | 1800 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304/316L ανοξείδωτος χάλυβα |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Οδηγούμενος τύπος | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 2-80000 ΚΑΨΟΥΛΑ /ΩΡΑ |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Κύρια αγορά | ΗΠΑ, ευρωπαϊκό |
| Fcatory | Ναί |