| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή πλήρωσης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Βάρος | 1300 κιλά |
| Τύπος συσκευασίας | Κάψουλα |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6.8.10 ίντσες |
| Συσκευή | Μηχανισμός ενθυλάκωσης |
| εξαρτήματα | Αισθητήρας ελέγχου επιπέδου |
| παχιά κλίμακα | Αξιόλογος |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ικανότητα | 22800 κάψουλες ανά ώρα |
| Εφαρμογή | paintball ή κάψουλα |
| Ικανότητα | 7200 paintballs |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | softgel τοποθετώντας τη μηχανή σε κάψα |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Υλικό | SUS304/316L |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Υλικό | Χάλα λαχανικό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συμπίεση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | ληστής |
| Γεύση | Καμία μυρωδιά |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | SUS304/316L |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο Teachnion |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Διόδια | 4.6.10inches |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο Teachnion |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Διόδια | 4.6.10inches |