| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 350 λίτρα |
| Θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Κινητός | Ναί |
| Κενό | Οχι |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Μοσχώδης | SS304/316 |
|---|---|
| Κενό | Διαθέσιμο |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 50-100 |
| Κουπί | Διαθέσιμο |
| Επιφάνεια | Καθρέπτης |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 100-10000L |
| Θέρμανση | Αξιόλογος |
| Πλατφόρμα | Αξιόλογος |
| Συσκευή κενού | Αβαλιμπέλε |
| Υλικό | SUS304/316 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Εφαρμογή | για μηχανή ενθυλάκωσης μαλακής ζελατίνης |
| Ικανότητα | 50-10000L |