| Μέγεθος (mm) | 2250*900*2300mm | Κατανάλωση ενέργειας | 7kw |
| Τύπος αντλίας | 10 έμβολο | Δοσολογική ανοχή | ± 2% |
| Πλεονέκτημα | Με οικονομική τιμή και χαμηλότερο κόστος χρήσης | Υλικό συσκευασίας | Ζελατίνη |
Η μηχανή αυτόματης ενσωμάτωσης Softgel S403 έχει σχεδιαστεί ειδικά για το τμήμα Έρευνας και Ανάπτυξης των εργαστηρίων και των φαρμακευτικών εργοστασίων.Η γραμμή παραγωγής μαλακόζελ περιλαμβάνει κυρίως το κύριο μηχάνημα (Σύστημα ενσωμάτωσης), Τάνκ τήξης ζελατίνης και δεξαμενής υπηρεσίας, δεξαμενής ανάμειξης και στη συνέχεια συστήματος ξήρανσης.
Η δεξαμενή ζελατίνης τύπου μπάνιου νερού είναι ειδικός εξοπλισμός για τήξη ζελατίνης και διαδικασία παραγωγής.σταθερή μετάδοση και σταθερή απόδοση λειτουργίαςΗ διαδικασία ανάμειξης/αναμίξεως λειτουργεί μέσω σύνδεσης βρόχων και αποτελείται από πολλαπλή διαχωρισμένη αναμιγνέα με σταθερή μετάδοση και καλύτερη επίδραση ομογενοποίησης.Όλο το σώμα της δεξαμενής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα.Το σώμα περιλαμβάνει τρία στρώματα, συμπεριλαμβανομένης της επένδυσης της δεξαμενής, του θέρμανσης και του θερμοσυστατικού στρώματος.θα χαρακτηρίζεται από γρήγορη θέρμανσηΗ επένδυση είναι πλήρως κλειστή με πολύ καλή απόδοση κενού.Το στόμα τροφής είναι βολικό για συναρμολόγηση και επισκευή.Ολόκληρη η δεξαμενή είναι πολύ ομαλή και φωτεινή με χαρακτηριστικά βολικού καθαρισμού, αντι-διάβρωσης και αντι-οξέος, κλπ. Η δεξαμενή τήξης ζελατίνης υιοθετεί κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα για όλο το σώμα της.Κατά τη διάρκεια της διαδικασίας εργασίας, το μηχάνημα θα ρουφήξει υγρασία από το εσωτερικό της δεξαμενής, αφήνοντας το κενό.Έτσι η δεξαμενή τήξης ζελατίνης είναι ένας ιδανικός εξοπλισμός για τη μαλακή φαρμακευτική γραμμή κάψουλας.
Το ξηραντήρα TD-2 Soft Capsule (Softgel) και paintball χρησιμοποιείται για την προξήρανση και την αρχική διαμόρφωση της μαλακής κάψουλας (softgel) και των μπολ. Κάθε τμήμα μπορεί να έχει μεταβλητή συχνότητα ρύθμισης ταχύτητας.Θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον δύο στεγνωτήρια.Με άλλα λόγια, το μηχάνημά σας πρέπει να είναι εξοπλισμένο με τουλάχιστον μία ομάδα στεγνωτήρων (δύο τμήματα).Κάθε τμήμα είναι εξοπλισμένο με έναν ανεξάρτητο ανεμιστήρα για να κάνει softgels και μπολ διανέμονται ομοιόμορφαΚάθε στεγνωτήρας μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα και να καθαριστεί εύκολα, είναι πιο σύμφωνος με τις απαιτήσεις των GMP.Κάθε στεγνωτήρας είναι εξοπλισμένος με ηλεκτροστατική συσκευή καθοδήγησης και συσκευή παραγωγής ασφάλειαςΤο TD2 έχει προηγμένη δομή και σταθερό υλικό.καθιστώντας την επίδραση ξήρανσης του πολύ καλύτερα από άλλα μοντέλα εγχώριων και κορεατικών μηχανών.
| Σχήμα | S403 |
| Μέγεθος κυλίνδρου | Φ80X100mm |
| Ταχύτητα κυλίνδρου | 0 έως 5 στροφές ανά λεπτό |
| Συνολική διάσταση | 1250*400*2300mm |
| βάρος | 600 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/240V,50/60HZ |
| Δύναμη του κύριου κινητήρα | 1.1kw |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 3 kW |
| S610 Μηχανή ενσωμάτωσης μαλακόζελου | |||
| Σχήμα | Καψάκια/ώρα | ||
| 2r/min | 3 r/min | 4r/min | |
| 5#OV | 48000 | 72900 | 90200 |
| 8#OV | 44400 | 68100 | 94800 |
| 10#OV | 32640 | 48960 | 68280 |
| 11#OB | 30000 | 41800 | 56400 |
| 16#OB | 28040 | 14160 | 13680 |
| 20#OB | 25480 | 36720 | 49960 |
| 24#OB | 24120 | 37180 | 48240 |
| Παιχνίδι | 30000 | ||
| Σχήμα | 450 λίτρα | 600 λίτρα | 800 λίτρα | 1000 λίτρα |
| Δυναμικότητα ((L) | 650 | 900 | 1120 | 1370 |
| Γελατίνη τήξης (L) | 100-450 | 150-600 | 200-800 | 300-1000 |
| Περιοχή θέρμανσης ((M2) | 3.2 | 4 | 4.8 | 5.5 |
| Μέγιστος βαθμός κενού ((Mpa) | 0.09 | 0.09 | 0.09 | 0.09 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ((°C) | -100 | -100 | -100 | -100 |
| Δύναμη κινητήρα (KW) | 4 | 5.5 | 7.5 | 7.5 |
| Ταχύτητα ανάμειξης (r/min) | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Μέγεθος (mm) | Φ1210X1880 | Φ1310X1980 | Φ1410X2080 | Φ1510X2130 |
| Σχήμα | TD-2 |
| Διάμετρος καλαθιού ((mm) | 580 |
| Διάστημα καλάθου ((mm) | 900 |
| Βάρος (τόνο) | 1.5t |
| Φανατικός στεγνωτήρας (kw) | 0.32 |
| Δύναμη κινητήρα ((kw) | 0.4 |
| Κελάθι ανά τμήμα | 2 |
Η εταιρεία πουλάει τη γραμμή κατασκευής μαλακόζελου, συμπεριλαμβανομένης της μηχανής στεγνώσεως και της τήξης ζελατίνης.Καλώς ήρθατε να ρωτήσετε.!