| Τύπος Αντλίας | 20/24 Εμβολάκια | Λειτουργία Ελέγχου | PLC+Οθόνη Αφής |
|---|---|---|---|
| Πιστοποίηση | CE | Κατανάλωση Ενέργειας | 20 kw |
| Βάρος | 1900kg | Χωρητικότητα | 32000 τεμάχια/ώρα |
Τα εξαρτήματα της μηχανής ενθυλάκωσης Paintball/Softgel S610PB προέρχονται κυρίως από τη Γερμανία. Τα μηχανικά μέρη ολόκληρου του μηχανήματος υιοθετούν ανεξάρτητη, μεμονωμένη ρυθμιζόμενη λίπανση, μειώνοντας τη μηχανική φθορά και παρατείνοντας τον χρόνο χωρίς λάθη. Υπάρχουν δύο τρόποι λειτουργίας με βραχίονα, με επιλογή μεταξύ μεγάλης οθόνης αφής και κουμπιού διακόπτη. Το σύστημα ελέγχου διαθέτει λειτουργία διάγνωσης βλαβών. Μπορεί να πραγματοποιήσει απομακρυσμένη διάγνωση μετά την αναβάθμιση. Ο νέος κύλινδρος στεγνώματος αμόρφων τύπου 8 χαρακτηρίζεται από ρύθμιση ταχύτητας μεταβλητής συχνότητας και πιο λογική δομή. Ο κύλινδρος μπορεί να αποσυναρμολογηθεί χωρίς να μετακινηθεί το στεγνωτήριο. Είναι εύκολος στον καθαρισμό. Υπάρχουν δίσκοι συλλογής υλικού κάτω από τον κύλινδρο, καθιστώντας το S610 πιο σύμφωνο με τις απαιτήσεις του GMP.
| Μοντέλο | S610PB |
| Μέγεθος κυλίνδρου μήτρας | 150*250mm |
| Ταχύτητα κυλίνδρου μήτρας | 0~5rpm |
| Μέγιστος όγκος εμβολής ανά διαδρομή | 0~2ml |
| Αριθμός εμβολίων | 20/24 |
| Συνολική διάσταση | 2050*1200*1850 |
| Βάρος κύριας μηχανής | 1900kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20kw |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+Οθόνη Αφής |
Μηχανή κατασκευής paintball και μηχανή κατασκευής softgel και όλα τα είδη ανταλλακτικών για αμφότερες τις μηχανές.