Μηχανή Ενθυλάκωσης Μαλακών Ζελατινών Ιατρικής Μεγάλης Κλίμακας / 20kw / PLC + Οθόνη Αφής
Γρήγορη Λεπτομέρεια
| Τύπος Αντλίας | 20/24 Εμβόλων | Τύπος Κίνησης | Ηλεκτρικός |
| Χωρητικότητα | 120000 τεμάχια /ώρα, 8#OV | Απόκλιση Δοσολογίας | <±1.5% |
| Εφαρμογή | Ιατρική, Τρόφιμα, Φαρμακευτική | Έλεγχος | PLC |
Περιγραφή Προϊόντος
Το πλήρως αυτόματο μηχάνημα παρασκευής μαλακών ζελατινών KUN YOU S610 είναι μια νέα γενιά μηχανής ενθυλάκωσης μαλακών ζελατινών. Το μηχάνημα ενσωματώνει την τελευταία παγκόσμια τεχνολογία ενθυλάκωσης και την εμπειρία μας στην ενθυλάκωση ζελατινών. Η νέα εγκατάσταση παραγωγής ενθυλάκωσης μαλακών ζελατινών διαθέτει κορυφαία τεχνολογία, απλή αλλά όμορφη εμφάνιση. Η προηγμένη τεχνολογία και η αξιόπιστη απόδοση παρέχουν υψηλή αποτελεσματική λειτουργία και εξοικονομούν το λειτουργικό κόστος του χρήστη. Η μηχανή ενθυλάκωσης μαλακών ζελατινών S610 έχει υψηλό ρυθμό παραγωγής. Μπορεί να παράγει περίπου 120000 τεμάχια μαλακών ζελατινών ανά ώρα.
Περιλαμβάνει τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | S610 |
| Μέγεθος κυλίνδρου μήτρας | 150×250mm |
| Ταχύτητα κυλίνδρου μήτρας | 0~5rpm |
| Μέγιστος όγκος εμβολής ανά διαδρομή | 0~2ml |
| Αριθμός εμβόλων | 20/24 |
| Συνολική διάσταση | 2050×1200×1850 |
| Βάρος κύριας μηχανής | 1900kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20 kw |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+Οθόνη Αφής |
| Έξοδος | 8#OV115,440 τεμάχια/ώρα |