| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή ταξινόμησης μαλακών καψουλών / Paintball | Μάρκα | KUN YOU |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστές μαλακών καψουλών / Softgel | Μοντέλο | KSM-8 |
| Υλικό | 304 SUS | Χωρητικότητα | Μέγιστο 400000 |
Η μηχανή ταξινόμησης μαλακών καψουλών ονομάζεται επίσης αυτόματη μηχανή ταξινόμησης μαλακών καψουλών ή διαχωριστής μαλακών καψουλών. Η αυτόματη μηχανή ταξινόμησης χρησιμοποιείται για την ταξινόμηση καψουλών softgel. Είναι κατάλληλη για την ταξινόμηση στρογγυλών, επιμήκων, οβάλ, σωληνοειδών καψουλών. Οι μαλακές κάψουλες με ακατάλληλη γεωμετρία θα αποκλειστούν προσαρμόζοντας την απόσταση μεταξύ των κυλίνδρων διαχωρισμού. Είναι κατάλληλη για την ταξινόμηση των softgel που είναι σφαιρικού, κυλινδρικού, οβάλ, σωληνοειδούς σχήματος περιστροφικού σώματος. Η μηχανή ταξινόμησης μαλακών καψουλών μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη φαρμακευτική, στα προϊόντα υγείας, στα καλλυντικά, στη βιομηχανία paintball με προϊόντα μαλακών καψουλών. Μπορεί επίσης να είναι κατάλληλη για την ταξινόμηση paintball, χαπιών και ταμπλετών, κ.λπ. Ο εξοπλισμός είναι προϊόν δεύτερης γενιάς της εταιρείας μας. Επί του παρόντος, υπάρχουν 3 τύποι για να επιλέξουν οι χρήστες. Η μηχανή ταξινόμησης KSM-8 έχει 8 κυλίνδρους ταξινόμησης.
Η Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd όχι μόνο προμηθεύει και πωλεί τη μηχανή ταξινόμησης μαλακών καψουλών, αλλά παρέχει επίσης έρευνα τιμών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Χρησιμοποιείται κυρίως στη φαρμακευτική, στα προϊόντα υγείας, στα καλλυντικά και στη βιομηχανία paintball με προϊόντα μαλακών καψουλών. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για την ταξινόμηση paintball, χαπιών και ταμπλετών.
| Μοντέλο | KSM-8 |
| Ποσότητα Κυλίνδρων Ταξινόμησης. | 8 Ζεύγη |
| Χωρητικότητα (τεμ./ώρα) | Μέγιστο 400.000 |
| Ακρίβεια | ±0.1mm |
| Μέγεθος ορίου ταξινόμησης | 0-25mm |
| Διαστάσεις | 1650×1150×1750 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.5kw |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |