| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή διαλογής μαλακών καψουλών / χαπιών | Μάρκα | KUN YOU |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστές μαλακών καψουλών / μαλακών καψουλών | Μοντέλο | KSM-8 |
| Υλικό | 304 SUS | Χωρητικότητα | Μέγιστο 400000 |
Το αυτόματο μηχάνημα διαλογής χρησιμοποιείται για τη διαλογή μαλακών καψουλών. Είναι κατάλληλο για τη διαλογή στρογγυλών, επιμήκων, οβάλ, σωληνοειδών καψουλών. Οι μαλακές κάψουλες με ακατάλληλη γεωμετρία θα αποκλειστούν προσαρμόζοντας την απόσταση μεταξύ των κυλίνδρων διαχωρισμού. Είναι κατάλληλο για τη διαλογή μαλακών καψουλών που έχουν σφαιρικό, κυλινδρικό, οβάλ, σωληνοειδές σχήμα περιστρεφόμενου σώματος. Η μηχανή διαλογής μαλακών καψουλών μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη φαρμακευτική βιομηχανία, στη βιομηχανία συμπληρωμάτων διατροφής, στη βιομηχανία καλλυντικών, στη βιομηχανία paintball για προϊόντα μαλακών καψουλών. Μπορεί επίσης να είναι κατάλληλο για τη διαλογή paintball, χαπιών και ταμπλετών, κ.λπ. Η μηχανή διαλογής KSM-8 έχει 8 κυλίνδρους διαλογής.
Η Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd όχι μόνο προμηθεύει και πωλεί τη μηχανή διαλογής μαλακών καψουλών, αλλά παρέχει επίσης έρευνα τιμών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Χρησιμοποιείται κυρίως στη φαρμακευτική βιομηχανία, στη βιομηχανία συμπληρωμάτων διατροφής, στη βιομηχανία καλλυντικών και στη βιομηχανία paintball για προϊόντα μαλακών καψουλών. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για την εξέταση paintball, χαπιών και ταμπλετών.
| Μοντέλο | KSM-8 |
| Ποσότητα Κυλίνδρων Διαλογής. | 8 Ζεύγη |
| Χωρητικότητα (τεμ./ώρα) | Μέγιστο 400.000 |
| Ακρίβεια | ±0.1mm |
| Μέγεθος Ορίου Διαλογής | 0-25mm |
| Διαστάσεις | 1650×1150×1750 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.5kw |
| Τροφοδοσία | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |