| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή παραγωγής paintball μεγάλης κλίμακας | Τύπος Κίνησης | Ηλεκτρικός |
| Χωρητικότητα | 32000 τεμάχια /ώρα | Σχήμα | στρογγυλό |
| Εφαρμογή | Μηχανή παραγωγής τροφίμων, φαρμακευτικών προϊόντων, paintball | Έλεγχος | PLC |
Η μηχανή παραγωγής paintball S610PB είναι κατάλληλη για παραγωγή paintball μεγάλης κλίμακας. Η μηχανή υιοθετεί ανεξάρτητη λίπανση, ρυθμιζόμενη λίπανση, εξοικονομώντας κόστος παραγωγής για τους πελάτες,
| Μοντέλο | S610PB |
| Μέγεθος κυλίνδρου μήτρας | 150×250mm |
| Ταχύτητα κυλίνδρου μήτρας | 0~5rpm |
| Μέγιστος όγκος εμβολισμού ανά διαδρομή | 0~2ml |
| Αριθμός εμβόλων | 20/24 |
| Συνολική διάσταση | 2050×1200×1850 |
| Βάρος κύριας μηχανής | 1900kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13.5kw |
| Λειτουργία ελέγχου | PLC+Οθόνη αφής |
| Παραγωγή | 32000 τεμάχια/ώρα |