0.5KW Softgel Bovine Source Ζελατίνη Χαλάλ Ρυθμίσιμη απόσταση κυλίνδρων
Γρήγορη λεπτομέρεια
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή διαλογής μαλακών καψουλών/πολυτεχνικών μπολ | Ονομασία μάρκας | Σκότωσέ τον. |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστές μαλακών σφαιρών/μαλακών καψουλών | Σχήμα | KSM-6 |
| Υλικό | 304 SUS | Δυναμικότητα | Μέγιστο 300000 |
Περιγραφή του προϊόντος
Η συσκευή αυτή είναι κατάλληλη για τη διαλογή στρογγυλών, επιμήκων, οβάλ, σωλήνων καψουλών.Είναι κατάλληλο για τη διαλογή της σφαιρικής μορφής μαλακού τζελ.Η μηχανή διαλογής μαλακών καψουλών μπορεί να χρησιμοποιηθεί στα φαρμακευτικά, τα υγιεινά τρόφιμα, τα καλλυντικά, τα προϊόντα μαλακών καψουλών της βιομηχανίας paintball.
Μπορεί επίσης να είναι κατάλληλο για τη διαλογή paintball, χάπια και ταμπλέτες, κλπ. Η μηχανή διαλογής KSM-6 είναι εξοπλισμένη με 6 κυλίνδρους διαλογής.
Η Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd. όχι μόνο προμηθεύει και πωλεί τη μηχανή διαλογής μαλακών καψουλών, αλλά παρέχει επίσης την έρευνα τιμών και την υπηρεσία μετά την πώληση.
Εφαρμογή
Χρησιμοποιείται κυρίως στα φαρμακευτικά προϊόντα, στα υγιεινά τρόφιμα, στα καλλυντικά και στη βιομηχανία των μαλακών καψουλών paintball.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | KSM-6 |
| Διαλογή κυλίνδρων Qty. | 6 ζευγάρια |
| Δυνατότητα (μέρη/ώρα) | Μαξ 300,000 |
| Ακριβότητα | ±0,1 mm |
| Περιορισμένο μέγεθος διαλογής | 0-25 mm |
| Διάσταση | 1650 × 1000 × 1750 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.5kw |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |
Ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα
Είναι βολικό να ρυθμίσετε την απόσταση των κυλίνδρων
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, εξοικονόμηση ενέργειας
Έχουμε μεταγωγική ζώνη για να μεταφέρουμε χάπια και έχουμε επίσης δονήσεις για να μεταφέρουμε κάψουλες.
Χαμηλός θόρυβος
Hign Precision με σχεδιασμό κυλινδρικής μπάλας και βίδες
απόσταση από την έξοδο εκκένωσης
Abb Μηχανή και δονήσεις
Εικονική οθόνη PLC, διαθέσιμη γλώσσα διανομής
απόσταση του κυλίνδρου και της γωνίας που προσαρμόζεται
Συμμόρφωση με τις ΓΚΠ και χρήση τροφίμων
Μηχανή ταξινόμησης για ταμπλέτες, εξοπλισμός ταξινόμησης, ταξινόμηση καψουλών για φαρμακευτικά προϊόντα, ταξινόμηση μπούλων.