| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο Teachnion |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Διόδια | 4.6.10inches |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο Teachnion |
| Βαρντί | 1 Έτος |
| Διόδια | 4.6.10inches |
| Υλικό | Άμυλο/Ζελατίνη |
|---|---|
| Μέγεθος | Ε&Α |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Ηλεκτρικός | 220V/380V |
| Χρήση | λάδι/πάστα |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| ταχύτητα | 5rpm |
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ηλεκτρικός | Ταϊμένια |
| από | Κίνα |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 6 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μοσχώδης | SS316 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Ελαιο |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Τεχνική | Αξιόλογος |
| Ικανότητα | 8 μπάλα ανά λεπτό |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kW |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |