| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS316/304 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Μέγεθος | 282*526 |
| Προς τον οποίον δίνεται εγγύηση | 1 έτος |
| Τρύπα | 4-8 χιλιοστά |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου Avaition |
|---|---|
| Εφαρμογή | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Μήκος | Μηχανή Softgel 3 ιντσών |
| Όνομα προϊόντος | Μαλακή κάψουλα/ paintball die roll/ καλούπι |
| Μέταλλο | Αλουμίνιο, χαλκός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50Hz |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Ικανότητα | 8-12ball/ώρα |
| Ηλεκτρισμός | Διάσημος μάρκας |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 30.000 ανά ώρα |
| Εκτύπωση μέσω διαδικτύου | Αξιόλογος |
| Τύπος | Αξιόλογος |
| Τεχνιόν | Αξιόλογος |
| Τροφοδοτικό | 380V/220v |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Υλικό γεμίσματος | Κάψουλα, χάπι. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | SUS304/316L |
| Όνομα προϊόντος | softgel τοποθετώντας τη μηχανή σε κάψα |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Ικανότητα | 30000/h |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Εκτυπωτής | Διαθέσιμο |
| Μέγεθος | Κλίμακα 10" |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Οδηγός | Ειδικός σχεδιασμός |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Εφαρμογή | Γυάλισμα και στέγνωμα |
| Μέγεθος | Ως απαίτηση |