| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ικανότητα | 22800 κάψουλες ανά ώρα |
| Εφαρμογή | paintball ή κάψουλα |
| Ικανότητα | 7200 paintballs |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 780*495*55mm |
| Στοιβαζόμενο | Ναί |
| Τρύπα | 4mm |
| Χρώμα | γραφικός |
| Εφαρμογή | Κάψουλα, paintball |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ονομα | Μηχανή ενθυλάκωσης Softgel |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Ιατρικός |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | μπουκάλι |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | SUS304 |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
|---|---|
| Εφαρμογή | paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 15000-21000GRAIN/ώρα |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Μοσχώδης | SS304 |
|---|---|
| Χρήση | κάψουλα/paintball |
| Ικανότητα | 14000-18000/Υ |
| Ελεγχος | PLC+οθόνη αφής |
| Ηλεκτρικός | 220V/380V/415V |
| Εφαρμογή | Καψούλα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομασία | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Πλήρης αυτόματος πιστοποίησης μηχανών Iso9001 ζελατίνης ενθυλάκωσης μαλακός |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |