| Υλικό | Πλαστικό βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| μέγεθος | 762*600*55mm |
| Εφαρμογή | κάψουλες, καραμέλες, paintball, κλπ. |
| Δραστηριότητα | Στάκ, υψηλής θερμοκρασίας ρουλεμάν |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish and Drying |
| Size | As Requirement |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80*100mms |
| Ικανότητα | 22800 κάψουλα/Η |
| πιστοποιητικό | CE |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 300, 000 ανά ώρα |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Ακρίβεια | 0,1 χλστ |
| Ελεγχος | PLC |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Application | Softgel capsule making |
| usge | capsule filling machine |
| Type | Automatic packing machine |
| Size | 2100*980*1200 |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγχος | PLC |
| Υγειονομική περίθαλψη | μαλακή κάψουλα ζελατίνης |