| Material | Food grade plastic |
|---|---|
| color | white |
| size | 762*495*55mm |
| application | capsule,candy, paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high temp bearing |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Ξηρές κάψουλες και φαρμακευτικό φάρμακο |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Ξηρές κάψουλες και φαρμακευτικό φάρμακο |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Ως απαίτηση |
| Βαθμός | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 762*495*55 |
| Χαρακτηριστικό | 100% υλικά βαθμού τροφίμων, υγιεινή |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Ξηρές κάψουλες και φαρμακευτικό φάρμακο |
| Υλικό | υλικό βαθμού τροφίμων PP |
|---|---|
| Oringin | Κίνα |
| Μέγεθος | 762x495x55 (H) |
| Ανθρώπινο όν | 1,5 κιλά |
| Χρώμα | Ως απαίτηση σας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Material | PE |
|---|---|
| Color | other colors can be customized |
| Use | drying freezing baking |
| Custom order | Accept |
| Size | 762*495*55 |