| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Υλικό | Π.Ε |
|---|---|
| Χρώμα | Άλλα Χρώματα Μπορούν να Προσαρμοστούν |
| Χρήση | ξήρανση κατάψυξη ψήσιμο |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 762*495*55 |
| Χαρακτηριστικό | αντίσταση -40 -140 μοίρες, 100% υλικά ποιότητας τροφίμων |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Ασφαλής | κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| όνομα | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Πλαστικούς δίσκους ξήρανσης για ξήρανση κάψουλας |
| Υψος | 6mm |
| Υλικό | Π.Ε |
|---|---|
| Μέγεθος | 762*495*55 χλστ |
| Χρώμα | Ως απαίτηση |
| Γίνομαι αρμόδιος | Βαθμός Τροφίμων |
| Χρήση | Τροφή |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | ΜΑΠ |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφάλεια | κατηγορία τροφίμων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 75*55*5cm |
| Υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Για το softgel κάψουλα ξήρανση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |