| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Υλικό | PP/ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορος |
| Πιστοποίηση | Avaliable |
| Ασφαλής | Βαθμός Τροφίμων |
| Μέγεθος | 758*608*40mm |
| Υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Λευκό και Μπλε |
| Διάσταση | 780*480*55 |
| Τύπος | Κινητό με τρόλεϊ |
| Εφαρμογή | Για το softgel κάψουλα ξήρανση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| material | PP |
|---|---|
| certifacate | food |
| color | as requirement |
| trolly | high quality wheel |
| shipment | sea or air |
| Size | 750*550*45 |
|---|---|
| Material | PPE |
| Color | As requrement |
| Warranty | 1 year |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | PP |
|---|---|
| Size | 780*500*5 |
| Use | Food |
| Stack | Avaliable |
| Hole | 4mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος | 762*495*55 χλστ |
| Εφαρμογή | κάψουλες, καραμέλες, paintball, κλπ. |
| Κηλίδα | Στάκ, υψηλής θερμοκρασίας ρουλεμάν |
| Υλικό | Πλαστικό ποιότητας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό ή όπως απαιτείται |
| Μέγεθος | 762*495*55 χλστ |
| Εφαρμογή | κάψουλες, καραμέλες, paintball, κλπ. |
| Κηλίδα | Στάκ, υψηλής θερμοκρασίας ρουλεμάν |