| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάση καλουπιών | προσαρμόστε |
| Mold Life | 250000-300000Shots |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| style | stable |
| Model | heatable |
| application | softgel capsule |
| function | disperse filling material |
| Υλικό | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30SETS ΤΟ ΧΡΌΝΟ |
| Application | Paintball Making Machine |
|---|---|
| Scale | Big |
| Main Electrical components | Schneider |
| Output | Painball 32000 per hour |
| Die Roll Speed | 0-5rpm |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κάψουλα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Encapsulation Machine |
| Υλικό | Ανοξείδωτο SS304/316 |
|---|---|
| Ικανότητα | Ως απαίτηση σας |
| Χρώμα | Ένα χρώμα μία φορά |
| Βαρντί | 1 έτος |
| χρήση | ζελατίνη ή υλικό |