| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Βάση καλουπιών | κάτω έγχυση |
| Δρομέας | 0-5rpm |
| Κοιλότητα | 2-72 κοιλότητα |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Solidworks |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Ικανότητα | 44.000 |
| Τελετουργικός | CE |
| πρότυπο | GMP |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | Χύτευση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Προϊόν | κατάλληλος για την κάψα |
| Βάση καλουπιών | προσαρμόστε |
| Κοιλότητα | Πολλαπλών |
| Εφαρμογή | Παραγωγή Paintball, μαλακή ζελατίνη paintball |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής Paintball |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Μάρκα | Kunyou |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Διαθέσιμο |
| Πρώτη ύλη | Διαθέσιμο |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Διαθέσιμο |
| Πρώτη ύλη | Διαθέσιμο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kW |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/50HZ Ή 220V/60HZ |
| Καλούπι | Χωρίς καλούπι |
| Μέγεθος | 3-6 mm |
| Ικανότητα | 22000 μπάλες την ώρα |