| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE |
| πρότυπο | CE, ISO9001 |
| Υπηρεσία | Τεχνών |
| Φόρμουλα εξυπηρέτησης | Αξιόλογος |
| Υλικό | SS304 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7000/h |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Εκτυπωτική συσκευή | Διαθέσιμο |
| Πρώτη ύλη | Διαθέσιμο |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Die toll | 4.6.10inches |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υπηρεσία | trachian Διαθέσιμο |
| πρότυπο | GMP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Μάρκα | Κουνιού |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο Teachnion |
| Βαρντί | 1 έτος |
| Διόδια | 4.6.10inches |
| Υλικό | SS |
|---|---|
| Ικανότητα | 30000/h |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Εκτυπωτής | Διαθέσιμο |
| Μέγεθος | Κλίμακα 10" |
| Υλικό | Σ.Σ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 30000/h |
| Ετικέτα | Kunyou |
| Εκτυπωτής | Αξιοποιήσιμο |
| μέγεθος | Κλίμακα 10" |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τόνοι/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τόνοι/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |