| Υλικό | Χάλα λαχανικό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συμπίεση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | ληστής |
| Γεύση | Καμία μυρωδιά |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Warrante | 1 year |
| Installation | Avaliable |
| Model | KSM |
| CAPACITY | 300,000-400,000per hour |
| Υλικό | SS304/SS316 |
|---|---|
| Δραστηριότητα | Διαλογή μεγέθους σχήματος |
| Δυναμικότητα | 300000 ανά ώρα |
| Μέγεθος κυλίνδρου | Ρυθμίσιμο |
| Μέγεθος κάψουλας | 0-2 εκατοστά |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Ράψτε το spped chage |
| Ηλεκτρικό Μέρος | Ταϊμένια |
| Πέννελα | Έλεγχος PLC |
| Πρότυπο | CE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | SS316L |
|---|---|
| Μέγεθος | 50000/h |
| Ηλεκτρικός | 110V/220V/380V |
| Φορά | 30 ημέρες |
| Ελεγχος | PLC+οθόνη αφής |
| Υλικό | SS304/316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 6-8Roller |
| Ικανότητα | 150,000-200,000/H |
| Ελεγχος | Αυτο |
| Ακρίβεια | 0,02mm |